CARL ELDH. Buste, gips, signeret.

324638. CARL ELDH. Buste, gips, signeret.

Pige portræt. Højde ca 23 cm.

Slitage, Kantstødt og mærker.

Kunstner/designer

Carl Eldh (1873–1954)

Få foretaget en gratis vurdering!

Pige portræt. Højde ca 23 cm.

Slitage, Kantstødt og mærker.

Kunstner/designer

Carl Eldh (1873–1954)

Antal besøg: 15.682