LENNART OLSON. „Tjörnbroen“.

LENNART OLSON. „Tjörnbroen“.
3246357. LENNART OLSON. „Tjörnbroen“.

Forskydning, 60 x 93,5 cm. Signeret Lennart Olson og dateret 1962 a tergo.

Omfattende skader langs kanterne og på udskriften.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 712