KAPHAMMEL, GÜNTHER (WITTENBERG 1926 - 2002 BRAUNSCHWEIG). "Klit med måger".

324572. KAPHAMMEL, GÜNTHER (WITTENBERG 1926 - 2002 BRAUNSCHWEIG). "Klit med måger".

Akvarel/oplagt papir. 70,5x55 cm. Signeret nederst til højre: Kaphammel. Indrammet under glas med passepartout.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.393