SOFFBORD, Möbelbolaget Tranås "741", 1950'erne/60'erne.

324483. SOFFBORD, Möbelbolaget Tranås "741", 1950'erne/60'erne.

Højde 56, længde 116, bredde 58 cm.

Slitage, tilstedeværelse af mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.435