HACKSPETT og SILKEHALE, udstoppet.. Første halvdel af det 20. århundrede.

324428. HACKSPETT og SILKEHALE, udstoppet.. Første halvdel af det 20. århundrede.

På træsokkel. Højde 29 - 30 cm.

Brug/aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brug/aldersslitage.

Antal besøg: 1.073