HERREUR, Omega, Seamaster 600, 1950'erne/60'erne.

324302. HERREUR, Omega, Seamaster 600, 1950'erne/60'erne.

Diameter uden krone 35 mm.

Brugsslitage, ridser, lille revne i glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter uden krone 35 mm.

Antal besøg: 1.980