En slagtermaske til kvæg, 20. århundrede.

3242567. En slagtermaske til kvæg, 20. århundrede.

To dele, træ og støbejern.

Overfladeslitage, tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

To dele, træ og støbejern.

Antal besøg: 1.202