Sidebord, Mahogni, Lysberg Hansen & Terp, Danmark.

3241376. Sidebord, Mahogni, Lysberg Hansen & Terp, Danmark.

Sidebord med hylde, fineret mahogni, Lysberg, Hansen & Terp.
Længde: 60 cm
Bredde: 38 cm
Højde: 49 cm.

Alders- og brugsslitage. Stød, mærker og ridser.

Tema

Kvalitetsauktion January

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde: 60 cm
Bredde: 38 cm
Højde: 49 cm.

Tema

Kvalitetsauktion January

Antal besøg: 865