DAVID SVENSSON. „Mig, mig selv og jeg“.

3240858. DAVID SVENSSON. „Mig, mig selv og jeg“.

Lakeret metal, 30 x 58,5 cm. A tergo signeret David Svensson, nummereret 12/15 og dateret 2006.

God stand, hvis du har spørgsmål bedes du kontakte johanna.malm@auktionsverket.se.

Tema

Contemporary Art Online

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Contemporary Art Online

Antal besøg: 970