CHIFFONJE, 20. århundrede.

CHIFFONJE, 20. århundrede.
3240698. CHIFFONJE, 20. århundrede.

Højde ca 144cm.
Dybde ca. 48cm.
Bredde ca. 105cm.

Delvis finerskade samt revner i træ, ridser, nøgle fast i kassen (kan ikke fjernes).

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 144cm.
Dybde ca. 48cm.
Bredde ca. 105cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 606