LÆNESTOL neo-rokoko stil, 20. århundrede.

323963. LÆNESTOL neo-rokoko stil, 20. århundrede.

Ryghøjde ca 98 cm.

Mindre Brugsslitage. Bånd er løse nogle steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde ca 98 cm.

Antal besøg: 840