LYSESTAKER, 1 par, sølv, stemplet Anders Nilsson Lund 1931.

323943. LYSESTAKER, 1 par, sølv, stemplet Anders Nilsson Lund 1931.

Graveret langs kanten af foden, højde 18 cm, totalvægt med bundfyld 730 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.298