Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
MAJ-BRITT PEHRSSON. Olie på lærred, monogram signeret.
323916. MAJ-BRITT PEHRSSON. Olie på lærred, monogram signeret.
42 x 53 cm.
Vis hele teksten
Få pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
42 x 53 cm.
Vis hele teksten
Få pletter.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
2.683