GUNNAR WILLFORD. Strandbillede, olie på Panel, signeret Willford.

323693. GUNNAR WILLFORD. Strandbillede, olie på Panel, signeret Willford.

166x23 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

166x23 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.059