PRAKTURNA, muligvis Gustavsberg, 1800-tallet.

323679. PRAKTURNA, muligvis Gustavsberg, 1800-tallet.

Mærket jernsten i en diamant. Højde ca 46 cm.

Slitage, ridser, mange reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.205