MAX GILLARD. Olie på lærred. Signeret og dateret 1870.

32362. MAX GILLARD. Olie på lærred. Signeret og dateret 1870.

Græsgang pige på landevej. 38 x 56 cm.

Mindre huller.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre huller.

Antal besøg: 1.434