Fyrværkeri, tre stk. 20. årh.

Fyrværkeri, tre stk. 20. årh.
3235899. Fyrværkeri, tre stk. 20. årh.

Skovl, tang og brandgaffel.
Længde ca 71-80 cm.

Brugsslitage, snavs, rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skovl, tang og brandgaffel.
Længde ca 71-80 cm.

Brugsslitage, snavs, rust.

Antal besøg: 300