ANTHONY STRUWER. Litografi, signeret og nummereret 24/94.

323533. ANTHONY STRUWER. Litografi, signeret og nummereret 24/94.

Billedareal 50x65cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 50x65cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 5.641