SKÆNK, eg, nyrenæssance, 20. århundrede.

323485. SKÆNK, eg, nyrenæssance, 20. århundrede.

Længde 190, bredde 60, højde 87 cm. Udskåret indretning. Hyldeinteriør og par låger og skuffer bag lugen.

Brugsslitage, enkelte ridser og pletter på skive.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.189