SPISESTUESBORD, Nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

323371. SPISESTUESBORD, Nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

Drejede ben. Birk. Todelt.
110 x 117 cm, højde 70 cm.

Diske løse. Bindingsbehov. Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Drejede ben. Birk. Todelt.
110 x 117 cm, højde 70 cm.

Antal besøg: 3.157