VINDUESMOBIL/VASE, Mikael Bang, Holmegaard. 1970'erne.

323363. VINDUESMOBIL/VASE, Mikael Bang, Holmegaard. 1970'erne.

Højde ca. 23 cm. Underskrevet.

Mangler suspension. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.437