GREGER JOHANSSON. Litografi, signeret og nummereret.

323348. GREGER JOHANSSON. Litografi, signeret og nummereret.

90/195.
Billedareal 46 x 40 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

90/195.
Billedareal 46 x 40 cm.

Antal besøg: 927