SALONGRUPPE, 3 dele, rokokostil, 20. århundrede.

323341. SALONGRUPPE, 3 dele, rokokostil, 20. århundrede.

Loungesofa med to lænestole Sofastørrelse: længde 140, højde 100 cm Lænestole med en højde på 96 cm.

Slagmærker, ridser på trærammen, kanter har løsnet sig, stoffet med nogle skader og en enkelt plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 973