323341. SALONGRUPPE, 3 dele, rokokostil, 20. århundrede.
Loungesofa med to lænestole Sofastørrelse: længde 140, højde 100 cm Lænestole med en højde på 96 cm.
Slagmærker, ridser på trærammen, kanter har løsnet sig, stoffet med nogle skader og en enkelt plet.