Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
WIM BOSMA. Komposition, olie på Panel, signeret og dateret -54.
323290. WIM BOSMA. Komposition, olie på Panel, signeret og dateret -54.
63,5x53 cm.
Vis hele teksten
Mindre farvetab.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
63,5x53 cm.
Vis hele teksten
Mindre farvetab.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
1.320