DISPLAYSKAB, eg, slutningen af det 20. århundrede.

323276. DISPLAYSKAB, eg, slutningen af det 20. århundrede.

Delbart, overskab buet kam, glasenhed med hylder. Underskab med to skuffer, skab med hylde. Højde 188, længde 105, bredde 44 cm.

Slitage, mindre mærker og ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.259