Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
STROPPER, 14 stk. Glas, ætset dekoration af druer, 20. århundrede.
323239. STROPPER, 14 stk. Glas, ætset dekoration af druer, 20. århundrede.
Højde 11,5 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 11,5 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg:
545