ET REPRODUKTIONSBORD.

ET REPRODUKTIONSBORD.
3231313. ET REPRODUKTIONSBORD.

Hovedenheden består af en grøn og forgyldt præget læderplade, to små skuffer på hver side af en større central trækning, understøttet af to beslagsfødder, med tre stablede lige skuffer på hver. Indeholder metalhåndtag/knapper og låsemekanismer. Højde 79cm, længde 122cm, dybde 61cm.

Lædertop kunne drage fordel af udskiftning. forskellige mærker og ridser overalt.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 245