JOAN RIERA FERRARI. Unavngivet.

3231151. JOAN RIERA FERRARI. Unavngivet.

Litografi
Signeret, dateret 1990 og nummereret 40/100
60 x 45 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
60 x 45 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 292