NILS LANDBERG. Kunstglas, 3 dele, Sommerso, Orrefors.

323095. NILS LANDBERG. Kunstglas, 3 dele, Sommerso, Orrefors.

Højder mellem 10,5 - 24 cm En vase signeret Orrefors Nu 3538/1.

Alder og Brugsslitage.
Lille Kantstødt på en vase. Der er mindre ridser.

Kunstner/designer

Nils Landberg (1907–1991)

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Kunstner/designer

Nils Landberg (1907–1991)

Antal besøg: 1.630