JÖRGEN NASH. Collage, komposition, signeret, dateret 1969.

323031. JÖRGEN NASH. Collage, komposition, signeret, dateret 1969.

28 x 21 cm (billedstørrelse).

Ikke undersøgt ude af ramme Blad med synlige folder Solfalmning.

Kunstner/designer

Jörgen Nash (1920–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

28 x 21 cm (billedstørrelse).

Kunstner/designer

Jörgen Nash (1920–2004)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 709