322983. KLÆDEBORD/ Kommode, teaktræ, anden halvdel af det 20. århundrede.
Længde 182 cm, bredde 42 cm, højde 70 cm.
kommode med træskuffer. Toiletbordsdel med indbygget skuffe med spejl.
Diske bleget stedvis. Brugsslitage. Gulv hvidt interiør i æske.
Nøgle/nøgler findes