OWE WESSBOHN. Olie på Panel, stilleben, signeret.

322976. OWE WESSBOHN. Olie på Panel, stilleben, signeret.

44 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Owe Wessbohn (1913–1996)

Få foretaget en gratis vurdering!

44 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Owe Wessbohn (1913–1996)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 838