BEDSTEFAR UR. Valnød. 1930'erne/40'erne.

3229382. BEDSTEFAR UR. Valnød. 1930'erne/40'erne.

Indvendigt mærket Tosca Elite Tyskland. Urskiven muligvis Kieninger/Kienzle.

Højde 191, bredde 68 cm.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Ridser, mærker, mindre finértab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 191, bredde 68 cm.

Antal besøg: 673