OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. „Marvinter Sthlm“, olie på panel, utydeligt signeret.

3229071. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. „Marvinter Sthlm“, olie på panel, utydeligt signeret.

55 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

55 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 231