GLASSMASTER SPEJL, 20. århundrede.

322806. GLASSMASTER SPEJL, 20. århundrede.

ca 115 x 48 cm.

Slitage, skader, løs del medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 115 x 48 cm.

Antal besøg: 1.036