PORTEFØLJE, 2 stk, brunt læder, Hans Rotschild og ABC.

322788. PORTEFØLJE, 2 stk, brunt læder, Hans Rotschild og ABC.

Dokumentmappe i brunt læder. Hans Rothschild Royal Scandinavia Made in Italy. Markeret. Låse og dekorationer af messing. To udvendige rum med lynlås. To større inderlommer og et mindre inderrum med lynlås. Længde 40 cm. Højde 38 cm.
Dokumentmappe i lysebrunt læder. ABC. Tre udvendige rum. Større rum med lynlås. Ternet for. Længde 40 cm. Højde 36 cm.

Brugsslitage.
ABC dokumentmappe mangler skulderrem.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.316