Pige med hvalp, Nao, højde 25 cm Pige med frugtkurv, Nao, højde 24 cm Kvinde sidder på sten, Tyskland, højde 23 cm Ballerina, Wallendorf, højde 15 cm Ballerina, Wallendorf, højde 9 cm.
Brugsslitage Der mangler en lillefinger på den siddende ballerina Lille Kantstødt på undersiden af stenen med den siddende kvinde.