322752. HALLBYRÅ, og SPEJL, sidste halvdel af det 20. århundrede.
Hall kommode med to greb i messing, beslag ligeledes i messing. Længde 73, bredde 31,5, højde ca 53 cm.
Spejl, totalmål 106 x 51 cm.
Brugsslitage, entre kommode med stødmærker og falmede/pletter på skive.