To malerier, Anden Verdenskrig.

3226390. To malerier, Anden Verdenskrig.

Portræt, samlede dimensioner ca. 44x34 cm.

Brugsslitage, en mangler glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 604