SNAPSGLAS, 6 stk. "Harlekin", Berit Johansson, Gense, signeret.

322588. SNAPSGLAS, 6 stk. "Harlekin", Berit Johansson, Gense, signeret.

Shotglas på fod med en højde på 18 cm Glassene er signeret Gense B Johansson.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 7.538