HALL BUREAU, med glasplade, sidste halvdel af det 20. århundrede.

322569. HALL BUREAU, med glasplade, sidste halvdel af det 20. århundrede.

Med to skuffer. Buet form.
Længde 75 cm.
Bredde ca 28 cm.
Højde 63 cm.

Brugsslitage, stødmærker, Brugsslitage, glaspanel med pletter og Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med to skuffer. Buet form.
Længde 75 cm.
Bredde ca 28 cm.
Højde 63 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 801