RUTH GOLDMANN-GROSIN. Farve litografi.

3224887. RUTH GOLDMANN-GROSIN. Farve litografi.

Sommereng. Signeret og nummereret 57/110 ex
33x39 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

33x39 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 329