LOMMECOMPUTER, Sharp PC-1251 med Sharp CE-125 printer/mikrokassetteoptager.

3223998. LOMMECOMPUTER, Sharp PC-1251 med Sharp CE-125 printer/mikrokassetteoptager.

I original etui.
Dimensioner 16 x 34 cm.
Strømkabel og manual inkluderet.

Mindre slitage.
Der mangler mellemrum ved papirrullen.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

I original etui.
Dimensioner 16 x 34 cm.

Mindre slitage.
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 1.174