BLIKLEGETØJ, 2 stk, Dukkevogn og bil, 1930'erne.

322321. BLIKLEGETØJ, 2 stk, Dukkevogn og bil, 1930'erne.

Litografisk metalplade.

Dukkevogn, Højde 11 cm, Længde inkl. håndtag 15 cm Bil, Højde 3 cm, Længde 8 cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografisk metalplade.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 1.742