Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Leiflers Auktionshus
Belysning & Lamper
Bordlamper
322244. BORDLAMPER, et par + VÆGUR, gustaviansk stil, forgyldt, 20. århundrede.
« Tilbage til genstanden