RADIOMØBLER med pladespiller, Grundig RTV 350, Tyskland.
322223. RADIOMØBLER med pladespiller, Grundig RTV 350, Tyskland.
Musikmøbel i træ på hvid metalstativ Radiodel med FM/AM Pladeafspiller mærket Dual 1010 skjult under bevægelig bordplade Spiller 16, 33, 45 og 78 tommer vinylplader Længde 97 cm Højde 65 cm Dybde 38 cm.
Brugsslitage Mærker, ridser Ikke funktionstestet 1 højttalerledning af.