VAS, keramik, Höganäs, signeret BH, dateret 79.

322174. VAS, keramik, Höganäs, signeret BH, dateret 79.

Blå glaseret vase, højde 18 cm.

Let slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let slid.

Antal besøg: 2.689