SIGNERET RUSSISK KASSE.

SIGNERET RUSSISK KASSE.
3220676. SIGNERET RUSSISK KASSE.

Underskrevet håndmalet russisk kasse, 18,6 x 18,5 x 3,4 cm.

Låget er løsnet fra kassen. Der er nogle ridser i bunden af kassen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 373