KÜNSTLER UNBEKANNT. "Venedig", olie på panel, 20. århundrede.

321938. KÜNSTLER UNBEKANNT. "Venedig", olie på panel, 20. århundrede.

"Venedig", olie på panel, 20. århundrede
sandsynligvis S. M(o,e,a)lnar (ungarsk maler) dimensioner: 25 x 30 cm (højde x bredde).

Meget god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Meget god stand.

Auktionshaus von Brühl
Antal besøg: 1.270