ET KINESISK EKSPORTLAKERET SKAB.

3218328. ET KINESISK EKSPORTLAKERET SKAB.

Med dobbelte døre med messingfastgørelser og indvendige to-lags hylder. Chinoiserie Dekoration, malet og i relief med indsat hardstensdesign. Højde 132,5 cm x bredde 87 cm x dybde 46 cm.

Almindelig brugsspor med enkelte mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 857